Austraalia superkangelased

24 07 2012

Nonii nonii, karvutud ja suletud. Siit ta tuleb. Selles postituses saate tuttavaks kõigi Austraalia superkangelastega, kes hoolitsevad selle eest, et Austraalia oleks vähemalt sama vägev kui täna igavesest ajast igavesti.

PS: Videosid vaadake ikka fullscreen’is.

Nautige!

Nr 1. Austraalia sportlased

Austraalia sportlased on kõik väga kaunid ja nad võidavad kõik võistlused ilma trenni tegemata. Minu lemmik Austraalia sportlane on tõkkejooksja Michelle Jenneke.

Nr 2. Jõuluvana vend

Kõik kurikaelad värisevad ainuüksi mõttest Austraalia kõige tegijamast superkangelasest. See ei ole Supermees ega Wonderwoman ega ämblikmees. See mees on palju kõvemast puust kui kõik eelnevad kokku. Ta nimeks on Outback Jesus!

Põhjapool ekvaatorit on väga palju räägitud tema vennast Jõuluvanast, kes käib punase kotiga ringi ja jagab kingitusi. Outback Jeesus aga külvab terrorit ja hävingut kurjategijate plaanides ja kavatsustes kasutades musta kotti.

Nr 3. Superkerr

Järgmine superkangelane on supermodell Miranda Kerr… Armu või ära kui ilus ta on…  Tema supervõimeks on see, et ta võlub (nii mehed kui naised, ta ei diskrimineeri) kõik inimesed ära  ning siis ei tee nad enam pätti. 😀

Nr 4. Krokodill Dundee

Sündinud koopas, elanud outback’is ja ei lahku kodust kunagi ilma üüratu noata – Krokodill Dundee

Nr 5. Men At Work

Need tegelased on võimelised laulma ühte lugu, mis paneb kõik inimesed Austraaliasse armuma. Hoiatus! Kaks nädalat peale video vaatamist leiavad neli inimest viiest end Austraalias elamas.

Advertisements

Toimingud

Informatsioon
%d bloggers like this: