Türgi printsessid

24 02 2012

Buli (ülemus tomatifarmis) heaks töötab umbes 10 inimest pluss tema perekond. Ülemusel on viis õde, kellest kolm töötab ka siin farmis.Türgi printsessid on üsna head korilased ja me saame nendega hästi läbi (ka neil on hea meel, et me siin farmis nii kaua oleme vastu pidanud – enamik eurooplasi laseb siit esimese kahe-kolme päeva jooksul jalga).

Oli sebib ka ühte neist printsessidest. Vist eelmisel nädalal tegi Oli temast ühe pildi. Neiu isa aga nägi seda ja sellele järgnes väike skandaal, kus papa viis kõik oma tütred põllu pealt minema ja sõimas Olit… kujutate ette küll.

Hiljem tuli Buli ja rääkis, et me ei peaks selle pärast muretsema ,sest “siin on kõik sõbrad”. Mulle sedasi ei tundu. Paistab, et moslemitele ei meeldi eurooplased (vähemalt vanemale põlvkonnale).

Nonii story tuumani. Täna läksime linna, et seal printsessidega kokku saada – järve taga, pimedas, kus keegi ei käi :D. Mulle tundus see kõik väga koomiline aga mängisin kaasa. Sõitsime siis sinna. Tüdrukud olid üsna närvilised ja põdesid, et äkki keegi nende tuttavatest näeb neid meiega koos. Jumala pärast, et Buli ega nende isa sellest midagi teada ei saaks…

Algul ei osanud ma sellest midagi arvata, kuid veidi hiljem kui nägin, et tüdrukud praktiliselt värisesid, hakkas mul endal kah ebamugav – mine tea, äkki saan veel surma. Kujutasin juba ette, kuidas printsesside isa omale pommi ümber paneb ja meid Oliga tükkideks laseb. 😀 Happy thoughts…

Jalutasime veidi ja rääkisime (mõne aja pärast ununes paranoia) ning oli kena õhtu.  Kui tüdrukud lahkusid, siis küsisin Oli’lt, et kas see oli väärt potentsiaalselt surma saamist? Vaevalt.

Huvitav kuidas see printsesside saaga edasi areneb. Kui ma mingi aeg järsku kirjutamise lõpetan, siis võite spekuleerida, et mind enam elavate nimekirjas pole.

Ilusat Eesti Iseseisvumispäeva.

Advertisements

Toimingud

Informatsioon
%d bloggers like this: