Praktilised oskused

9 12 2011

Täna vahetasin hostelit ning mõtlesin, et kaen ühte parki, mis enam-vähem tee peale jäi. Läksin Carlson Gardens’ parki. Väga ilus ja mõnus koht – purskkaevud, mingid eksootilised linnud (kohalike jaoks vist vähem eksootilised :D), puud, mille varjus mõnus lõõgastuda… Heaven on Earth!

Algul istusin korra maha, seejärel pikutasin ja siis juba ei viitsinud enam üles tulla… ligi 4 tundi lihtsalt vedelesin. Ilm oli ilus ja ma tundsin, et ma puhkan. Ja nii oligi. Puhkasin. Lihtsalt vedelesin, kuulasin lindude laulu, lugesin “Austraalia” reisijuhti ja põhimõtteliselt ei teinud mitte midagi tarka. It felt great!

Tõestus mu mitte-midagi-tegemisest:

Päris palju liikus rahvast sinna parki lõunat tegema või täpselt samamoodi pikutama. Nende seas ei olnud ainult minuvanuseid, ka vanem generatsioon (s.t 25+ :D) oli esindatud. Lisaks mängis mingi seltskond mehi (ei olnud ammu enam lapsed) eemal jalgpalli (kuigi puudusin nii väravad jmt, mis staadioni meenutaks)… Täitsa huvitav oli seda jälgida.

Eestis küll nii väga lõuanaajal keegi parki jalgpalli ei lähe veeretama. Kui Melbsis mängitakse ja chillitakse muru peal, siis Eestis pigem õpetatakse lastele kuidas süstalt käes hoida või kuidas veeni üles leida vmt 😀 … you know … practical stuff (džiisas… seda lauset oli võimatu sirge näoga kirja panna).

Oh jah… võtsin ka veidi päikest ning ka seekord jättis päike mu nahale suveniiri. Täitsa julmalt praeb, kui otse päikese käes olla. Varjus aga on perfektne.

Käisin siis ka uues hostelis check in’i tegemas ning seal pidi järjekorras seisma… mhm hostelisse sissekirjutamisel seisis oma 20-30 inimest minu eest (ju vist väga popp hostel – Hotel Discovery). Siin peatun 2 ööd, ühe öö hinnaks $19.

Järgmise korrani!

Advertisements

Toimingud

Informatsioon
%d bloggers like this: