British Museum

3 02 2011

Päev algas väga hästi. Aknast paistis päike. Hurraaaaaaaaaa!

Täna on Hiina uus aasta. Algas jänese aasta. Londonis tuleb mingi paraad jmt alles 6. veebruaril Trafalgari väljaku lähedal. Seega plaan on pühapäeval seal olla.

Käisin British Museum’is. Siin võis pilte teha, kuid ma ei näinud väga palju asju, mida tahaks pildistada. Ainuke asi, mis väga meeldis, oli üks kell veereva kuuliga, millest tegin ka video (allpool.. Hoiatan, selle video vaatamine on mõnus kaelaharjutus). Tahaks ka endale sellist kella. Lisaks meeldis mulle ka Aafrika rahanurk. Seal olid nähtaval Zimbabwe mitmesajamiljonilised rahatähed, mis olid täiesti väärtusetud hüperinflatsiooni tõttu. See raha paber ise, mille peale raha trükiti, oli odavam täiesti tavaliselt valgest paberilehest. Mulle meeldis ka muumia, Egiptuse osa ja Vana-Kreeka vaasid, mündid jmt.

Täna ööbin viimast korda Augusto juures ja homme liigun Leon’i juurde. Vahepeal mõtlesin, et käin iMAX  kinos filmi vaatamas. Meil Eestis selliseid kinosid ei ole. Seal aga näidatakse enamasti filmi TRON või multikat Tangled. Lisaks näidatakse ka Avatar’i üks kord nädalas. Ainuke jama on see, et too film algab kell 23.50. Lõpeb aga kuskil 3 paiku ja sel ajal võib osutuda keerukaks host’i juurde pääsemisega. Ta peaks ju mulle ukse lahti tegema varahommikul vmt. Alternatiiv oleks see, kui host minuga kaasa tuleks filmi vaatama… Nojah näeb seda, homme sebin Leon’i ja vaatan, mida ta selle peale kostab.

 

Augusto juures mängisin aga temaga PlayStation’i peal ühte kaklusmängu. Esimesel korral sain haledalt tappa aga teisel korral (algaja õnn) jäin mina peale. Kokkuvõttes jäime viiki. Augusto kutsus ka endale külla laupäevasele Hiina uue aasta peole tema korteris. Sellest võtan kindlasti osa.

Pilte British Museum’ist:

Advertisements

Toimingud

Informatsioon
%d bloggers like this: